Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Seminarium informacyjne nt. projektu „Skalowanie innowacji Model opieki domowej na terenach wiejskich”

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z projektem „Skalowanie innowacji Model opieki domowej na terenach wiejskich”, zaprezentowanym na stronie www.opieka.owop.org.pl.

Model polega na dostosowaniu usług społecznych i zdrowotnych, świadczonych w formie domowej, do rzeczywistych i indywidualnych potrzeb osób chorych oraz włączeniu do zespołu opieki domowej opiekunów/-ek, które będą wspierać specjalistów w opiece nad chorymi.

Projekt przewiduje uruchomienie systemu grantów na wdrożenie modelu w wysokości od 50 tys. do 100 tys. zł, na okres od 8 do 12 miesięcy, dla podmiotów publicznych, prywatnych, czy tez osób fizycznych świadczących już usługi społeczne i zdrowotne w różnych formach (na podstawie PKD podmiotu), które wdrożą skalowaną innowację społeczną na terenie wiejskim.

27 kwietnia w Krakowie o godz. 11:00 odbędzie się seminarium informacyjne, przybliżające ideę, praktykę i procedury dot. udziału w projekcie. Na spotkanie zapraszam do siedziby Fundacji BIS ul. Krasickiego 18, I piętro.

 

Link do rejestracji na seminaria w Poznaniu i Krakowie:   

https://forms.gle/853BBZLZBeyWmuxK8

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie projektu www.opieka.owop.org.pl.

Termin II naboru fiszek - od 28 kwietnia do 9 maja 2022r.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do bliższego kontaktu z zespołem projektu poprzez infolinię: tel. 570 900 335, czynną codzienne, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-13.00.

Projekt realizowany jest w partnerstwie Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku, Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej  CAL w Warszawie, Fundację Hospicjum Proroka Eliasza w Michalowie.

Pliki do pobrania