Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Wydarzenia i aktualności

Obrazek: PMDK: moje najpiękniejsze wspomnienie
PMDK: moje najpiękniejsze wspomnienie
16 kwietnia 2021 r.

Są już wyniki XV Powiatowego Konkursu Plastycznego „Moje najpiękniejsze wspomnienie”, który odbywał się pod patronatem starosty nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego.

Obrazek: Opady śniegu
Opady śniegu
16 kwietnia 2021 r.

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje, że dzisiaj od godz. 07:30 do jutra (17 kwietnia 2021 r.) do godz. 06:00 prognozowane są opady śniegu powodujące miejscami w obszarach położonych powyżej 500 m n.p.m. przyrost pokrywy śnieżnej o 10 cm do 15 cm.

Obrazek: Narodowy Spis Powszechny jest obowiązkowy
Narodowy Spis Powszechny jest obowiązkowy
15 kwietnia 2021 r.

Od 1 kwietnia do 30 września br. Główny Urząd Statystyczny prowadzi Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Dane zebrane podczas spisów służą do opracowywania strategii i programów rozwojowych dla kraju, regionów i gmin.

Obrazek: Uwaga! Awaria telefonów w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu
Uwaga! Awaria telefonów w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu
15 kwietnia 2021 r.

Uprzejmie informujemy, że z powodu awarii linii telefonicznych mogą występować utrudnienia w uzyskaniu połączenia telefonicznego z Wydziałem Nieruchomości i Wydziałem Rozwoju Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

 

Obrazek: Prawnik pomoże ci za darmo!
Prawnik pomoże ci za darmo!
15 kwietnia 2021 r.

Osoby, które znalazły się w trudnej sytuacji mogą skorzystać z nieodpłatnej, profesjonalnej pomocy prawnej w jednym z punktów na terenie Powiatu Nowosądeckiego..

Obrazek: ZSP w Krynicy-Zdroju: bankowy kierunkowsk@z
ZSP w Krynicy-Zdroju: bankowy kierunkowsk@z
15 kwietnia 2021 r.

W czasie pandemii Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju stara się normalnie funkcjonować. Jednym z elementów działań jest kontakt i współpraca z wyższymi uczelniami.

Obrazek: Opady śniegu  - drugi stopień ostrzeżenia
Opady śniegu  - drugi stopień ostrzeżenia
14 kwietnia 2021 r.

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje, że dzisiaj od godz. 11:40  do jutra (15 kwietnia 2021 r.) do godz. 18:00 w dalszym ciągu prognozowane są opady śniegu o natężeniu umiarkowanym.

Obrazek: Koronawirus: otwarte przedszkola, zamknięte hotele
Koronawirus: otwarte przedszkola, zamknięte hotele
14 kwietnia 2021 r.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski powiedział o przedłużeniu niektórych obostrzeń.

Obrazek: Brak prądu
Brak prądu
14 kwietnia 2021 r.

Opady mokrego śniegu spowodowały uszkodzenie stacji transformatorowych na liniach średniego napięcia. Około dwa tysiące odbiorców zostało pozbawionych energii elektrycznej.

Obrazek: ZS w Starym Sączu: bezpieczna szkoła
ZS w Starym Sączu: bezpieczna szkoła
13 kwietnia 2021 r.

Cyberprzemoc i odpowiedzialność prawna nieletnich – to tematy zajęć uczniów klas pierwszych Zespołu Szkół w Starym Sączu. Zajęcia online odbyły się w związku z posiadaniem przez placówkę certyfikatu Szkoły Promującej Bezpieczeństwo.

Obrazek: Będzie drugi punkt szczepień
Będzie drugi punkt szczepień
13 kwietnia 2021 r.

Pod koniec kwietnia ma ruszyć drugi punkt szczepień przeciwko covid-19 na terenie Powiatu Nowosądeckiego organizowany przez starostę nowosądeckiego w ramach tworzenia sieci Powszechnych Punktów Szczepień. Na razie mieszkańcy Sądecczyzny szczepią się w Szpitalu Powiatowym w Krynicy-Zdroju.

Obrazek: PZS w Muszynie: dietetyczki z certyfikatami
PZS w Muszynie: dietetyczki z certyfikatami
13 kwietnia 2021 r.

25 uczniów Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie właśnie ukończyło kurs dietetyka i odebrało certyfikaty.

Obrazek: ZSP w Krynicy-Zdroju: są standardy i jest logistyk!
ZSP w Krynicy-Zdroju: są standardy i jest logistyk!
13 kwietnia 2021 r.

Odpowiadając na zapotrzebowanie ósmoklasistów, w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju utworzono nowy kierunek: technikum logistyczne.

Obrazek: Opady śniegu
Opady śniegu
12 kwietnia 2021 r.

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje, że jutro (13 kwietnia 2021 r.) od godz. 02:00 do środy (14 kwietnia 2021 r.). do godz. 14:00 prognozowane są opady śniegu, powodujące miejscami przyrost pokrywy śnieżnej o 20 cm do 30 cm.

Obrazek: ZS w Marcinkowicach: strzelali z AK47
ZS w Marcinkowicach: strzelali z AK47
12 kwietnia 2021 r.

Uczniowie klasy wojskowej z Zespołu Szkół w Marcinkowicach doskonaliła swoje umiejętności strzeleckie podczas szkolenia na strzelnicy taktycznej z użyciem broni AK47, M4, 9mm 45cal.

Obrazek: Obradował zespół zarządzania kryzysowego
Obradował zespół zarządzania kryzysowego
12 kwietnia 2021 r.

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w związku z wystąpieniem ptasiej grypy.

Obrazek: Wywieś flagę z okazji Chrztu Polski
Wywieś flagę z okazji Chrztu Polski
12 kwietnia 2021 r.

Akcja Katolicka wraz z Fundacją SŁOWO zaprasza do świętowania chrztu Polski przez wywieszenie flagi. Święto ma na celu „upamiętnienie chrztu Polski dokonanego 14 kwietnia 966 roku, zważywszy na doniosłość decyzji Mieszka I, cywilizacyjną wagę tego wydarzenia, kluczowe znaczenie dla rozwoju naszej Ojczyzny, a jednocześnie znikomą obecność tego historycznego faktu w społecznej świadomości” – czytamy w piśmie organizatorów akcji.

Obrazek: PMDK: grali na keyboardach
PMDK: grali na keyboardach
9 kwietnia 2021 r.

24 uczestników zgłosiło się do XIX Powiatowego Konkursu Młodych Muzyków Grających na Keyboardzie. Impreza odbyła się zdalnie pod patronatem starosty nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego. Jej organizatorem jest Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu.

Obrazek: Mystków: drób z ptasią grypą
Mystków: drób z ptasią grypą
9 kwietnia 2021 r.

W jednym z gospodarstw w Mystkowie (gmina Kamionka Wielka) wykryto chorobę ptasiej grypy.

Obrazek: ZSP w Krynicy-Zdroju: jak zabezpieczyć banknoty przed fałszerstwem?
ZSP w Krynicy-Zdroju: jak zabezpieczyć banknoty przed fałszerstwem?
9 kwietnia 2021 r.

Drużyna Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju realizuje kolejne zadania I edycji programu „Złote Szkoły NBP”. Dziś odbyły się interdyscyplinarne zajęcia ekonomiczne, łączące tematykę ekonomii z historią, matematyką i geografią.

1 2 3 4
. . .
305

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...