Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Mapa atrakcji turystycznych

Przy pomocy wirtualnej mapy Sądecczyzny łatwo zaplanować zwiedzanie naszego regionu. To pierwszy tego typu przewodnik po ziemi sądeckiej. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Miłośnicy wędrówek po naciśnięciu znaku „Szlaki” otrzymają w rozwijanym menu wizytówki poszczególnych szlaków. Każda z nich po zaznaczeniu pozwala na zobaczenie na mapie danej trasy wraz z charakterystycznymi punktami i obiektami na jej przebiegu.

Menu „Miejsca” umożliwia zlokalizowanie obiektów zabytkowych, starych świątyń, zamków, schronisk, wież widokowych, kąpielisk i basenów, uzdrowisk, parków linowych oraz wielu innych atrakcyjnych miejsc w regionie. Każde z nich oznaczone jest na mapie specjalną ikonką, która po zaznaczeniu rozwija się w fotografię i podstawową informację oraz łączy z mapą Google, sygnałem GPS i za pomocą nawigacji prowadzi użytkownika urządzenia mobilnego we wskazane miejsce.

Po hasłem „Schematy szlaków” dociekliwi znajdą graficzne zaznaczenie każdego z nich, a po naciśnięciu słowa „Mapa” na ekranie pojawią się ikony symbolizujące rodzaje atrakcji znajdujących się na terenie powiatu nowosądeckiego.

To najlepsze narzędzie dla turysty. Pozwala nie tylko dokładnie zapoznać się z ofertą, ale również dokładnie zlokalizować każdy obiekt i szlak oraz szybko dotrzeć na miejsce.

 

Wirtualna mapa Sądecczyzny znajduje się tutaj: https://ziemiasadecka.appen.pl 
Zapraszamy do korzystania!