Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Rada pozytywnie zaopiniowała program współpracy

5 listopada 2020 r.

Dzisiaj obradowała Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego. Z powodu obostrzeń wynikających z pandemii, spotkanie odbyło się w formie wideokonferencji.

Prowadził je członek Zarządu Powiat Nowosądeckiego Edward Ciągło będący jednocześnie przewodniczącym Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Członkowie Rady zaopiniowali Program Współpracy Powiatu Nowosądeckiego z Organizacjami Pozarządowymi na 2021 rok. Ten dokument to fundament, na którym opiera się współpraca Powiatu Nowosądeckiego z organizacjami pozarządowymi. Zgodnie z wymogami ustawowymi, w dniach 16 - 30 października 2020 r. odbyły się konsultacje społeczne dotyczące projektu Programu Współpracy. W tym czasie nie zgłoszono żadnych uwag do projektu.

Podczas dzisiejszego spotkania członkowie Rady zapoznali się także z wynikami konkursu na Najlepszą Inicjatywę Roku, Wolontariusza Roku i Młodego Wolontariusza Roku.  

Oprócz przewodniczącego PRPP w spotkaniu wzięli udział: wicestarosta Antoni Koszyk, Urszula Potoniec-Mędoń – wiceprzewodnicząca RDPP oraz przedstawiciel Stowarzyszenia Rodziców Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych Promyk, Antoni Poręba – przedstawiciel Rady Powiatu Nowosądeckiego, Anna Pych z fundacji Będzie dobrze oraz dyrektor Biura Promocji i Wspierania Organizacji Pozarządowych Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu Justyna Tokarczyk.

Fot. Maria Olszowska 

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...