Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

ZSZ w Grybowie: jest boisko, będzie nowa kostka

6 maja 2021 r.

Trwa remont nawierzchni terenu wokół Zespołu Szkół Zawodowych w Grybowie. Asfalt, który znajdował się tam do tej pory, był już mocno zniszczony i uszkodzony. Zastąpi go kostka brukowa.

- Pierwszy etap remontu będzie kosztował ponad 94 tysiące złotych, a pieniądze na tę inwestycję pochodzą z rezerwy budżetowej Powiatu Nowosądeckiego - mówi wicestarosta Antoni Koszyk, który dzisiaj sprawdzał postęp prac. - Nowa nawierzchnia pojawi się między innymi dookoła niedawno oddanego do użytku boiska.

Przypomnijmy, że boisko zostało wybudowane za blisko 700 tysięcy złotych. Jest pełnowymiarowe, ma specjalną, bezpieczną nawierzchnię, jest też miejsce dla kibiców na trybunach, a cały teren jest oświetlony (W miesiąc wybudowali nowe boisko | Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu (nowosadecki.pl).

- Remont nawierzchni to kolejny etap poprawy infrastruktury naszej szkoły - mówi Lesław Tarasek, dyrektor ZSZ w Grybowie. – Chcemy zapewnić uczniom jak najlepsze warunki do nauki i rozwijania pasji.

Oprócz zaplecza sportowego, szkoła dysponuje nowoczesnymi pracowniami dla przyszłych mechaników samochodowych (ZSZ w Grybowie: mechanik samochodowy na wagę złota | Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu (nowosadecki.pl), mechaników i monterów maszyn i urządzeń (ZSZ w Grybowie: tylko trzy lata nauki i masz pracę! | Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu (nowosadecki.pl) oraz stolarzy (ZSZ w Grybowie: stolarz zawsze będzie miał pracę | Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu (nowosadecki.pl).

Fot. Maria Olszowska

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...