Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

ZSP w Krynicy-Zdroju: wytańczyła złoto i poleci na Florydę!

11 maja 2021 r.

Roksana Majda, uczennica klasy I LO (liceum o profilu medyczno-ratowniczym) w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju zdobyła złoty medal 4 MISTRZOSTW POLSKI CHEERLEADERS - Kielce 2021.

- Roksana wraz z trenerką Karoliną Wolak, absolwentką ZSP Krynica-Zdrój, zdobyły Mistrzostwo Polski w kategorii Cheer Hip-hop senior – mówi Maria Aleksander-Pisz, dyrektor ZSP w Krynicy-Zdroju. - Przed nimi Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Orlando na Florydzie. Uczennica łączy swoje taneczne pasje z nauką, działa w Aktywie Bibliotecznym, promuje i reprezentuje szkołę w środowisku lokalnym.

Roksana Majda, ze względu na naukę trenuje obecnie raz w tygodniu, ale każdą wolną chwilę spędza ze swoją trenerką na tanecznym parkiecie, ćwicząc skomplikowane choreografie. Reprezentuje Szkołę Tańca Wolak Dance Studio, której właścicielką jest Karolina Wolak, która już w 2012 roku zdobyła Mistrzostwo Polski w Cherrleaderingu.

- W szkole dała się poznać, jako osoba ambitna, angażująca się w liczne projekty, zostając przewodniczącą Samorządu Szkolnego – dodaje dyrektor Maria Aleksander-Pisz. - Karolina ukończyła studia licencjackie na kierunku „Wychowanie przedszkolne z terapią pedagogiczną”, obecnie kontynuuje studia magisterskie na kierunku „Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna”, ma doskonały kontakt z dziećmi i młodzieżą.

W 2017 roku ukończyła kurs instruktora tańca ze specjalizacją hip-hop w „Egurolla Dance Studio", stale podnosi swoje kwalifikacje, tworząc wyszukane, mistrzowskie choreografie taneczne.

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...