Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

ZSP w Krynicy-Zdroju: rachunkowość - to jest to!

29 kwietnia 2021 r.

Na zaproszenie Bożeny Bobak, wiceprezesa Koła Naukowego Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i absolwentki krynickiego Technikum ekonomicznego, klasy ekonomiczne wraz z nauczycielkami przedmiotów ekonomicznych biorą udział w „Forum Rachunkowości”.

Trzydniowy cykl warsztatów i prelekcji z różnych obszarów rachunkowości zakończy się otrzymaniem przez nich certyfikatów uczestnictwa.

- W pierwszym dniu zaprezentowano obszar działania departamentu Księgowości i Sprawozdawczości Finansowej w Brown Brothers Harriman. Podczas panelu dyskusyjnego szukaliśmy odpowiedzi na pytania: Jak z sukcesem łączyć wiedzę, praktykę i technologię czyli jak wygląda codzienna praca księgowego w XXI wieku? Jak transformacja technologiczna zmienia oblicze codziennej księgowości? Jak zmieniają się trendy i oczekiwania klientów? – mówi Maria Aleksander-Pisz, dyrektor ZSP w Krynicy-Zdroju.,

Kolejnym wydarzeniem był wykład „Wykorzystanie krzywej popytu w analizie CVP”, ukazujący związek pomiędzy poziomem ceny a liczbą sprzedanych produktów i sposób wyznaczania wielkości produkcji zapewniającej maksymalny, możliwy do zrealizowania zysk. Na zakończenie omówiono proces sporządzania analiz finansowych i raportowania na przykładzie firmy lotniczej IAG GBS - jednej z wiodących grup lotniczych na świecie, z 546 samolotami latającymi do ponad 270 miejsc docelowych i przewożących ponad 100 milionów pasażerów rocznie.

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...