Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

ZSP w Krynicy-Zdroju: kręcimy film promujący miasto

30 kwietnia 2021 r.

Ruszyły pierwsze nagrania do filmu, promującego Krynicę-Zdrój. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju razem z Stowarzyszeni dla Sądeckiej Ziemi, którego prezesem jest Aneta Hasior-Mordarska realizuje projekt „Wszędzie dobrze, u nas najlepiej”, na który otrzymano dofinansowanie ze Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

Zadanie realizowane jest w ramach konkursu KOCHAM SĄDECKIE przy wsparciu finansowym Powiatu Nowosądeckiego. Klip nagrywa Krynica.tv, natomiast koordynatorem działań ze strony szkoły jest Dorota Pacut - nauczycielka przedmiotów hotelarskich.

- Oprócz dobrej zabawy, wspaniałej przygody i nabytej wiedzy na temat turystyki w regionie, uczniowie będą mieli okazje współpracować z profesjonalnym montażystą, grafikiem, kamerzystą, którzy odpowiadać będą za powstanie klipu, wprowadzając młodych ludzi w świat reklamy i dziennikarstwa – mówi Maria Aleksander-Pisz, dyrektor ZSP w Krynicy-Zdroju. - Zanim powstanie klip, prezentujemy zdjęcia z planu filmowego.

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...