Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

ZSP w Krynicy-Zdroju: hotelowe dni Ziemi

28 kwietnia 2021 r.

Hotelarze z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju przyjęli wyzwanie Zespołu Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim i przyłączyli się do akcji sadzenia drzewek z okazji Hotelowych Dni Ziemi 2021.

 Koordynatorem akcji ze strony krynickiej szkoły była Dorota Pacut - nauczycielka przedmiotów hotelarskich. Drzewko sadziła młodzież z klas II i III Technikum Hotelarskiego razem z dyrektor placówki Marią Aleksander-Pisz oraz wychowawczyniami Krystyną Żelasko i Aleksandrą Bieniek.

 - Zasadziliśmy śliwę, symbol budzącej się wiosny, pozytywnej energii i młodości – mówi dyrektor ZSP w Krynicy-Zdroju Maria Aleksander-Pisz. - Nominowaliśmy też inne szkoły, które chętnie przyłączyły się do akcji.

Nominację otrzymały: Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Toruniu, Zespól Szkół nr.1 im. Jana Szczepanika w Krośnie oraz Zespół Szkół nr.1 im. Karola Adameckiego w Sanoku.

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...