Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

ZS w Nawojowej: ci uczniowie nie szukają długo pracy

7 maja 2021 r.

Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Nawojowej w Zespole Szkół w Nawojowej ma już swoją renomę. Oprócz świetnej kadry, uczniowie zgłębiają tajniki przygotowywania potraw w nowoczesnych pracowniach i w pełni wyposażonej kuchni.

- Współpracujemy też z najlepszymi restauracjami i hotelami, a także firmami cateringowymi w całej Polsce - mówi Anna Wilk, nauczycielka przedmiotów zawodowych w ZS w Nawojowej. – Nasze Technikum Żywienia posiada tytuł Kuźni Talentów Kulinarnych nadany przez Stowarzyszenie Kucharzy Polskich i Złotą Tarczę Perspektyw w kategorii olimpijczyków. Uczniowie co roku zdobywają najwyższe laury podczas olimpiad i konkursów.

O przygotowaniu uczniów świadczy też fakt, że wszyscy zdają egzamin zawodowy, który nie należy do łatwych.

- Jednym słowem kształcimy profesjonalistów, zarówno pod względem merytorycznym, jak i faktycznych umiejętności - dodaje Michał Bulzak, dyrektor nawojowskiej szkoły. - Nauka zawodu to opłacalna inwestycja i gwarancja zdobycia fachowej wiedzy, która jest poparta praktyką i doświadczeniem. Z taką wiedzą i umiejętnościami nasi absolwenci nie szukają długo pracy po zakończeniu szkoły.

Szczegóły: https://nawojowa.edu.pl/

Fot. ZS Nawojowa

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...