Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

ZS w Marcinkowicach: klasa policyjna to dobry wybór!

7 maja 2021 r.

Klasa policyjna w Zespole Szkół w Marcinkowicach to wybór dla energicznych i pełnych zapału młodych ludzi. Absolwentów klas ósmych, którzy planują przyszłość w służbach mundurowych, zapraszamy do klasy o profilu Bezpieczeństwo Publiczne. Patronat nad klasą sprawuje Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu.

- Oprócz przedmiotów ogólnokształcących, uczniowie realizują zajęcia z zakresu prawa, psychologii zachowań przestępczych, kryminalistyki i kryminologii, walki wręcz i technik interwencyjnych, komunikacji interpersonalnej, pedagogiki ogólnej, mediacji i rozwiązywania konfliktów, szkolenia strzeleckiego, budowy i obsługi broni – mówi Iwona Sikorska, dyrektor ZS w Marcinkowicach.

Dodatkowo, młodzież bierze udział w zajęciach sprawnościowych przygotowujących do testów wymaganych przy przyjęciu do służb mundurowych, wolontariacie, kursie kwalifikowanej pierwszej pomocy, manewrach taktyczno-obronnych, obozach szkoleniowych, kursach z zakresu pedagogiki zabawy, zdobywa również uprawnienia służby informacyjnej imprezy masowej i wiele innych.

Więcej informacji o klasie policyjnej:

https://zsmarcinkowice.edupage.org/a/klasa-policyjna

https://padlet.com/rekrutacjazsmarcinkowice/pskg7fiuy8nacppn

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...