Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Życzenia od zagranicznych partnerów dla mieszkańców Powiatu Nowosądeckiego

23 grudnia 2020 r.

Mijający rok był dla nas wszystkich wyzwaniem. Musieliśmy zrezygnować z większości planów, wiele wydarzeń zostało odwołanych. Wszystkim najbardziej zależy na tym, by nie zarazić się koronawirusem lub wrócić do pełnego zdrowia po infekcji.

Miasto Dobricz, Bułgaria

Burmistrz partnerskiego Miasta Dobricz, Jordan Jordanov, przesłał władzom i mieszkańcom Powiatu Nowosądeckiego życzenia świąteczne w formacie videohttps://dox.abv.bg/download?id=7d6017c141&fbclid=IwAR3d7LDeYrKjLPkcbIbKAcmVHtSBWcd-Bx7M7oBt1teal4jyr2MgzYEfbOo

„Drodzy przyjaciele, składam życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku 2021! Niech te święta przyniosą światło, które uleczy nasze dusze ze wszystkich problemów i nieszczęść mijającego roku! Niech ciepło naszych serc zajaśnieje w oczach naszych bliskich i przyjaciół, którzy trwają przy nas w radości i kłopotach! Radując się świątecznymi chwilami, pamiętajmy i doceniajmy każdy gest dobroci i empatii, jaki nam przekazano i przekazujmy go innym, którzy również tego potrzebują! Przesyłam Wam i Waszym rodzinom najgorętsze życzenia zdrowia, pomyślności i pokoju na świecie i w Waszych sercach! Wesołych Świąt!”

 

Powiat Unna, Niemcy 

Mario Löhr, nowo wybrany starosta Powiatu Unna w Niemczech, stwierdził, że:

„Kończący się rok, zmienił nas i nasze życie jak mało który. Zmuszeni jesteśmy do poddania się próbie i zmianie wielu rzeczy. Pomimo ogólnej niepewności, a także żałobie po ofiarach pandemii, widzę również szanse dla naszego społeczeństwa. Musimy to wykorzystać. Dziękuję serdeczne za życzliwe przyjęcie oraz za dobrą i pełną zaufania współpracę. Życzę wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!”

 

Miasto Massa, Włochy

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, burmistrz włoskiego Miasta Massa  Francesco Persiani życzy spokoju, zdrowia, radości i nadziei, że „Objawienie Pańskie” przyprowadzi nas wszystkich z powrotem do światła.

 

Okręg Sãlaj, Rumunia

Życzenia świąteczne z nadzieją na kontynuację współpracy przesłali również przedstawiciele władz Okręgu Sãlaj w Rumunii.

 

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...