Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

ZSP w Krynicy-Zdroju: wytańczyły wyjazd do USA!

23 listopada 2021 r.

To już oficjalna wiadomość - uczennica klasy II LO w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju Roksana Majda oraz absolwentka ZSP Krynica Karolina Wolak -mistrzynie Polski w cheerleadingu sportowym otrzymały oficjalne powołanie do kadry nagrodowej na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Orlando w 2022.

- Karolina Wolak i Roksana Majda, mistrzynie Polski w cheerleadingu sportowym, wezmą udział w zawodach w Orlando na Florydzie. Polski Związek Sportowy Cheerleadingu właśnie oficjalnie ogłosił powołanie ich do kadry nagrodowej na Mistrzostwa Świata, które odbędą się wiosną 2022 w Stanach Zjednoczonych - mówi dyrektor szkoły Maria Aleksander-Pisz. - Cała społeczność szkolna jest bardzo dumna z sukcesu naszej uczennicy Roksany oraz absolwentki szkoły Karoliny. Obie reprezentują Klub Sportowy WDS Fruciaki Krynica-Zdrój i mają szansę zostać najlepszymi na świecie! Startują w kategorii duet senior, hip hop.

Roksana Majda reprezentuje Szkołę Tańca Wolak Dance Studio, której właścicielką jest absolwentka ZSP Krynica-Zdrój Karolina Wolak, która już w 2012 roku zdobyła Mistrzostwo Polski w Cherrleaderingu.

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...