Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

ZSP w Krynicy-Zdroju: logistyk stawia na praktykę

15 marca 2023 r.

W Technikum logistycznym w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju trwają zajęcia praktyczne i symulacje biznesowe polegające m.in. na założeniu przez uczniów firm transportowych i realizowaniu przez nich wszystkich zadań z tym związanych.

Firmy transportowe prowadzone z użyciem Branżowych Symulacji Biznesowych REVAS przez uczniów klasy I technikum logistycznego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju rozpoczęły sprzedaż swoich usług. To jeden z elementów nauki w tym zawodzie.

- Uczniowskie firmy przygotowały wszystkie potrzebne sprzęty i zasoby, zatrudniły pracowników i ustaliły ceny sprzedaży. W kolejnej rundzie pojawią się pierwsze rankingi, wyniki działalności i ich analiza. To również czas na wprowadzenie niezbędnych korekt. Młodzież pracuje pod opieką Iwony Wójcik nauczycielki przedmiotów zawodowych i trenera Branżowych Symulacji Biznesowych REVAS - mówi dyrektor szkoły Maria Aleksander-Pisz.

Natomiast uczniowie klasy II technikum logistycznego zainaugurowali oficjalną współpracę z Firmą Trans.eu Group S.A. Rozpoczęły ją warsztaty z obsługi Platformy Logistycznej Trans.eu w wykonaniu Wojciecha Pawelskiego.

- Pierwsze testowe zlecenia transportowe uczniów klasy II technikum logistycznego trafiły dziś na wewnętrzną giełdę transportową. Niedługo startujemy z Wirtualną Akademią TransEdu i certyfikowanymi egzaminami z zakresu magazynowania, spedycji, transportu drogowego i pracy menagera w branży TSL - dodaje Iwona Wójcik nauczycielka przedmiotów zawodowych.

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...