Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Zespół Szkół w Marcinkowicach: srebro na saneczkach!

19 lutego 2021 r.

Uczniowie Zespołu Szkół w Marcinkowicach świetnie zaprezentowali się podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Saneczkarstwie Lodowym. Impreza odbyła się w Karpaczu.

Patryk Pietrzak (kl. IId LO o profilu Bezpieczeństwo Publiczne), Natalia Wojnarowska (absolwentki kl. IIIa LO o profilu Przysposobienie Wojskowe), Marek Samek i Kamil Dziecina zajęli II miejsce w konkurencji drużynowej w Mistrzostwach Polski Juniorów w Saneczkarstwie Lodowym organizowanych przez Polski Związek Sportów Saneczkowych w Karpaczu.

- Jesteśmy dumni z naszych uczniów – mówi Iwona Sikorska, dyrektor ZS w Marcinkowicach. – Ta konkurencja wymagała współpracy całej grupy i świetnego przygotowania fizycznego. Gratulujemy także wytrwałości i saneczkarskich umiejętności Ewelinie Bałuszyńskiej, Annie Kowalczyk, Klaudii Dudzie i Przemysławowi Tokarskiemu z klasy IId naszego Liceum.

Młodzież rozwija swoje pasje w Klasie sportowej prowadzone w marcinkowickiej szkole. A saneczkarstwo trenuje pod okiem Kamila Malickiego i ekipy z UKS Tajfun i Polskiego Związku Sportów Saneczkowych.

Fot. nie-codzienna fotografia

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...