Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Zaplanowano obrady Komisji Rewizyjnej

25 stycznia 2008 r.

24 stycznia 2008r.

Na wtorek 29 stycznia zaplanowano posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Nowosądeckiego. W programie m.in. przyjęcie protokółu z kontroli procedury przyjmowania i załatwiania skarg mieszkańców przez Starostę Nowosądeckiego.

Na wtorek 29 stycznia zaplanowano posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Nowosądeckiego. W programie m.in. przyjęcie protokółu z kontroli procedury przyjmowania i załatwiania skarg mieszkańców przez Starostę Nowosądeckiego.Komisja rozpocznie obrady o godz. 13.30. Zajmie się skargą na działanie Starostwa złożoną przez mieszkankę powiatu, protokołem z kontroli procedury przyjmowania i załatwiania skarg mieszkańców przez Starostę Nowosądeckiego, przyjmie sprawozdanie z realizacji rocznego planu kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Nowosądeckiego za III i IV kwartał ubiegłego roku oraz podejmie przygotowania do kontroli działalności w zakresie pomocy społecznej w wybranych jednostkach powiatu organizacyjnego.
komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...