Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Zachęcamy Polaków do wypoczynku na Sądecczyźnie

2 lipca 2021 r.

 

Powiat nowosądecki ruszył z ogólnopolską kampanią "Komu w drogę temu Sądeckie". W ramach akcji, która ma zachęcić turystów do wypoczynku na Sądecczyźnie w 23 miastach umieszczono łącznie 122 bilbordy, citylight-y i busback-i.

Podobnie jak ubiegłoroczna kampania, realizowana pod hasłem #Odkrywamy Sądeckie, ma zachęcić turystów do wypoczynku w naszym regionie. Ma też pomóc branży turystycznej i gastronomicznej, które bardzo mocno ucierpiały w związku z pandemią, wywołaną przez koronawirusa.

- Chcemy przypomnieć Polakom, że nasz region jest bardzo atrakcyjny i przyjazny, a także bogaty w atrakcje przyrodnicze i historyczne – podkreśla starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. - Kto choć raz tutaj był ten zawsze wraca. Sądecczyzna pozostaje w ciepłych wspomnieniach.

Bilbory zachęcające do wypoczynku w naszym regionie pojawiły się m.in. w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie i Warszawie.

Kampanię koordynuje Biuro Promocji i Wspierania Organizacji Pozarządowych Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...