Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Wideokonferencja „Pozyskiwanie środków finansowych dla branży turystycznej”

Przekazujemy Państwu ważną informację dla branży turystycznej: 26 maja 2020 r. o godz. 13.00 odbędzie się pierwsza z cyklu wideokonferencja „Pozyskiwanie środków finansowych dla branży turystycznej”.  Będzie ona dostępna pod adresem internetowym https://www.parp.gov.pl/tarcza.

Ministerstwo Rozwoju wspólnie z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje kolejną już edycję konferencji dla przedsiębiorców pn. „Tarcza antykryzysowa dla biznesu” i cykl dedykowany branży turystycznej jest jej częścią. Materiał wideo zapowiadający pierwszy temat dostępny jest pod adresem:  https://www.youtube.com/watch?v=OMuFhjFNRko.

Z kolei pełna informacja na temat cyklu, szczegółowy harmonogram i tematyka spotkań znajduje się na stronie: www.parp.gov.pl/tarcza.

Polski rząd  uruchomił w ostatnich tygodniach pomoc dla przedsiębiorców dotkniętych skutkami epidemii – jest to tarcza antykryzysowa, w tym tarcza finansowa. Zapowiadane są kolejne działania. Przedsiębiorcy muszą tylko wybrać, która z oferowanych form pomocy jest dla nich najlepsza, ustalić, czy spełniają warunki do jej udzielenia i poprawnie o nią zaaplikować. Dlatego właśnie rusza cykl skierowanych do nich konferencji, podczas których każdy zainteresowany uzyska pełną, rzetelną i bezpłatną informację. Pierwsza z wideokonferencji odbędzie się już jutro tj. 26 maja o godz. 13.00.

Partnerami cyklu jest 10 instytucji publicznych, odpowiedzialnych za wybrane obszary pomocy dla firm: Ministerstwo Finansów, Krajowa Administracja Skarbowa, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Agencja Rozwoju Przemysłu, Polski Fundusz Rozwoju, Urząd Zamówień Publicznych, Bank Gospodarstwa Krajowego, Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Wybrani eksperci  z tych instytucji będą rozmawiali o przygotowanych przez rząd rozwiązaniach osłonowych dla przedsiębiorców, a także o instrumentach, które mają być impulsem dla rozwoju gospodarki osłabionej pandemią. Co ważne, uczestniczący w wirtualnych spotkaniach przedsiębiorcy będą mogli w ich trakcie zadawać ekspertom pytania. Dodatkowo na ich pytania eksperci będą odpowiadali po każdym wydarzeniu  w czasie dyżurów. Podczas wirtualnych spotkań eksperci poruszą m.in. takie zagadnienia jak rozwiązania i instrumenty finansowe z tarczy antykryzysowej i tarczy finansowej.

Serdecznie zapraszamy całą branżę turystyczną do udziału w wideokonferencji poświęconej obszarowi turystyki.

Pliki do pobrania