Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Szkolenie dla organizacji pozarządowych już dzisiaj!

13 stycznia 2023 r.

W Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu trwa szkolenie dla pracowników dotyczące współpracy z organizacjami pozarządowymi w nowym systemie elektronicznym. Szkolenie online z obsługi Generatora dla przedstawicieli organizacji pozarządowych odbędzie się dzisiaj o godz. 15:00.

Przypomnijmy, że w celu usprawnienia procesu składania ofert w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych zgodnie z ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu uruchamia w 2023 oku Generator eNGO dla organizacji pozarządowych.

Elektroniczny generator jest internetowym narzędziem, które umożliwia w prosty sposób złożenie oferty realizacji zadania przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w ramach otwartych konkursów ofert „...SĄDECKIE”, ogłaszanych przez Zarząd Powiatu Nowosądeckiego oraz trybu małych grantów - na podstawie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Dzięki elektronicznemu generatorowi wypełnianie ofert będzie szybsze i pozwoli na wyeliminowanie najczęściej popełnianych błędów np. rachunkowych. Generator ułatwi także składanie sprawozdań z wykonania zadania przez automatyczne przenoszenie części danych z oferty do sprawozdania.

Fot. Maria Olszowska

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...