Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Szkoła Branżowa świętuje 30-lecie!

23 listopada 2023 r.

Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski i wicestarosta Antoni Koszyk pogratulowali dzisiaj Józefowi Klimkowi - dyrektorowi Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I Stopnia im. Św. Józefa Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu z okazji jubileuszu 30-lecia istnienia tej placówki. Swoje gratulacje i słowa uznania skierowali także do Zarządu Cechu, który sprawuje opiekę i nadzór merytoryczny nad szkołą.

Uroczyste spotkanie było okazją do podziękowań i wspomnień. Starosta Marek Kwiatkowski został odznaczony Platynowym Medalem im. Jana Kilińskiego za Zasługi dla Rzemiosła Polskiego.

- Serdecznie dziękuję za to wyróżnienie! 30-lecie Rzemieślniczej Branżowej Szkoły to wyjątkowe wydarzenie i święto dla całej lokalnej społeczności. Upływający czas pokazuje nam, jak wiele się zmieniło i jak wiele udało się osiągnąć. Placówka, na przestrzeni lat zmieniała się i rozwijała kształcąc kolejne pokolenia rzemieślników – mówił starosta Marek Kwiatkowski. - Z okazji Jubileuszu pragnę serdecznie pogratulować sukcesów dyrekcji, pedagogom, pracownikom szkoły i uczniom. Gratuluję także Zarządowi Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości, który sprawuje opiekę i nadzór merytoryczny nad placówką. Państwa praca i zaangażowanie służą rozwojowi gospodarczemu całej Sądecczyzny i poprawie jakości życia jej mieszkańców.

Fot. Maria Olszowska

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...