Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Święto samorządu na starosądeckich błoniach

24 maja 2024 r.

Samorządowcy z całej Małopolski wzięli dzisiaj udział we mszy św. w Klasztorze sióstr Klarysek, a następnie spotkali się na starosądeckich błoniach. Okazją był obchodzony 27 maja Dzień Samorządu Terytorialnego.

- Wszystkim samorządowcom i pracownikom samorządowym dziękuję za ich codzienną pracę i życzę, aby kolejne lata obfitowały w sukcesy, współpracę i rozwój Ziemi Sądeckiej – mówi starosta nowosądecki Tadeusz Zaremba.

W dzisiejszym spotkaniu wziął udział m.in. była premier RP i poseł do Parlamentu Europejskiego Beata Szydło, parlamentarzyści, marszałek województwa Małopolskiego Witold Kozłowski wraz z Zarządem i radnymi, a także starostwie, burmistrzowie i wójtowie z Małopolski. Nie zabrakło oczywiście starosty nowosądeckiego Tadeusza Zaremby, członków Zarządu i Rady Powiatu Nowosądeckiego. Homilię podczas mszy wygłosił bp Leszek Leszkiewicz.

Spotkanie zorganizował Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski i burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek, a wszyscy zgromadzeni mogli wysłuchać krótkiego koncertu zespołu Trebunie-Tutki.

Fot. Maria Olszowska

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...