Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Pierwszy krok do Miodnego Szlaku

19 października 2020 r.

O budowaniu marki lokalnej "Miodny szlak" dyskutowano dziś z przedstawicielami samorządów i organizacji pozarządowych. Z powodu pandemii wywołanej przez COVID-19 rozmowy prowadzono w formie telekonferencji.

To inicjatywa Fundacji Po Zdrowie do Natury, która zachęca do przystąpienia do tego projektu m.in. samorządy, organizacje pozarządowe, fundacje, stowarzyszenia i przedsiębiorców, działających w szeroko rozumianej branży turystycznej. Marka ma pobudzać do rozwoju przedsiębiorczości, promować atrakcje regionu i integrować społeczność lokalną. Ewentualna deklaracja przystąpienia do projektu, w przypadku samorządów, uzależniona jest od decyzji radnych.

Starostę nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego w dyskusji na temat "Miodnego szlaku" reprezentowały Justyna Tokarczyk – dyrektor Wydziału Promocji i Wspierania Organizacji Pozarządowych oraz Bożena Mynarek – dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

Fot. Paweł Szeliga

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...