Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Odszedł Stanisław Mrzygłód

12 listopada 2020 r.

W wieku 69 lat zmarł Stanisław Mrzygłód – były radny Powiatu Nowosądeckiego, nauczyciel i dyrektor Zespołu Szkół w Chełmcu.

Tak żegna Go społeczność szkolna: „Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Stanisława Mrzygłoda, dyrektora Zespołu Szkół w Chełmcu w latach 1989 – 2013. Z rodziną oraz bliskimi zmarłego łączymy się w bólu i składamy wyrazy głębokiego współczucia. Śmierć zawsze przychodzi nie w porę i nie ma słów, którymi da się wyrazić żal. Przyszło nam zmierzyć się z wielką pustką związaną ze śmiercią wspaniałego człowieka, przyjaciela, zwierzchnika, Pana Stanisława Mrzygłoda. Dwadzieścia cztery lata byłeś nam zwierzchnikiem – kompetentnym, sprawiedliwym i wyrozumiałym. Byłeś nam przyjacielem – pomocnym, bezinteresownym i pogodnym. Byłeś nam człowiekiem do zadań specjalnych i tych codziennych, banalnych. Nie przeszedłeś obojętnie obok żadnego z nas. Często nasze sprawy i nasze problemy stawały się Twoimi. Wyciągałeś pomocną dłoń, wspierałeś dobrym słowem, dodawałeś otuchy. Gabinet Twój stał zawsze otworem dla całej społeczności szkolnej, którą jednoczyłeś. Pracownicy, rodzice i uczniowie darzyli Cię wielkim szacunkiem i zaufaniem, bo prezentowałeś postawę człowieka, który wiedział, że <na stanowisku się bywa, a człowiekiem jest się zawsze>. Panie Dyrektorze, dziękujemy, że byłeś i obiecujemy, że będziesz - w naszej pamięci, wspomnieniach i sercach”.

Fot. ZS Chełmiec

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...