Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Obradowała Komisja Zdrowia i Uzdrowisk RPN

31 stycznia 2008 r.

31 stycznia 2008 roku

Sprawom SPZOZ Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego w Nowym Sączu poświęcone zostało posiedzenie Komisji Zdrowia i Uzdrowisk Rady Powiatu Nowosądeckiego...

Sprawom SPZOZ Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego w Nowym Sączu poświęcone zostało posiedzenie Komisji Zdrowia i Uzdrowisk Rady Powiatu Nowosądeckiego. Posiedzenie odbyło się w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu.

Obrady prowadził przewodniczący Tadeusz Frączek. Członkowie komisji pozytywnie zaopiniowali projekty uchwał Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zatwierdzenia zmian w statucie oraz w sprawie zatwierdzenia tekstu jednolitego Statutu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej - Sądeckie Pogotowie Ratunkowe w Nowym Sączu.

(od lewej) radni Jerzy Górka
oraz przewodniczący komisji
Tadesz Frączek

(od lewej) radna Danuta Lelito
Danuta Cabak-Fiut dyr.SPZOZ
Sądeckie Pogotowie Ratunkowe
oraz wicestarosta
Mieczysław Kiełbasa

W dalszych punktach posiedzenia Członkowie Komisji przyjęli sprawozdanie z prac Komisji w ubiegłym roku oraz opracowali plan działania na 2008 rok. Na Komisji poruszony został również temat całodobowej opieki medycznej, która do tej pory sprawowana była przez Pogotowie Ratunkowe. Dyrektor Pogotowia Ratunkowego Danuta Cabak-Fiut poinformowała, że od 1 stycznia 2008 r. w związku z zmianą ustawy o ratownictwie medycznym opieka ta, wykonywana jest w wskazanych punktach medycznych.

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...