Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Obradowała Komisja Polityki Społecznej RPN

5 lutego 2008 r.

Opracowanie planu pracy na 2008 rok było głównym tematem, jakim zajmowała się Komisja Polityki Społecznej Rady Powiatu Nowosądeckiego na posiedzeniu w dniu 5 lutego br...

Opracowanie planu pracy na 2008 rok było głównym tematem, jakim zajmowała się Komisja Polityki Społecznej Rady Powiatu Nowosądeckiego na posiedzeniu w dniu 5 lutego br. Obrady odbyły się w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu, a prowadził je przewodniczący Józef Głód.

Obrady rozpoczął
przewodniczący Józef Głód

Dyr. Anna Migacz
Radny Zenon Szewczyk

W obradach Komisji
uczestniczył Wicestarosta
Mieczysław Kiełbasa

W 2008 rok Komisja będzie oceniać działalność Domów Pomocy Społecznej w Muszynie, Zbyszycach i Kłęczanach. Zajmie się funkcjonowaniem Powiatowych Ośrodków Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Zbyszycach i Muszynie oraz Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Rytrze.

Członkowie Komisji na bieżąco analizować będą wielkość bezrobocia na terenie Powiatu Nowosądeckiego i programy aktywizacji zawodowej. Oceniać realizację wydatków z zakresu polityki społecznej w Powiecie Nowosądeckim, a także zadań finansowanych ze środków PFRON.

Na wszystkich posiedzeniach Komisji Polityki Społecznej Rady Powiatu Nowosądeckiego oprócz tematu wiodącego omawiane będą sprawy bieżące, oraz opiniowane będą projekty uchwał Rady Powiatu Nowosądeckiego dotyczące Polityki Społecznej.

W dalszej części posiedzenia członkowie Komisji przyjęli sprawozdanie z prac Komisji za ubiegły rok.

Opracowanie: AR BS

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...