Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Obradowała Komisja Budżetowa RPN

12 lutego 2008 r.

Przyjęciu sprawozdania z działalności za 2007 rok oraz planowi pracy na rok 2008 poświęcone było posiedzenie Komisji Budżetowej Rady Powiatu Nowosądeckiego...

Przyjęciu sprawozdania z działalności za 2007 rok oraz planowi pracy na rok 2008 poświęcone było posiedzenie Komisji Budżetowej Rady Powiatu Nowosądeckiego.Posiedzenie prowadził przewodniczący Krzysztof Cycoń.

W 2008 roku Komisja zaplanowała m.in. analizę kosztów i jakości zimowego utrzymania dróg powiatowych i działań w zakresie pozyskiwania środków na inwestycje drogowe. Podsumuje efektywność działań podejmowanych przez Powiat w zakresie pozyskiwania środków finansowych ze źródeł zewnętrznych oraz realizację inwestycji i remontów prowadzonych przez Powiat.

Podczas obrad

Obrady prowadził przewodniczący
Krzysztof Cycoń

W dalszej części obrad rozpatrzony został wniosek Komisji Edukacji i Sportu w sprawie ujęcia w planie pracy komisji działań związanych z powołaniem zespołu, którego celem będzie przygotowanie dokumentacji w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W wyniku dyskusji członkowie Komisji Budżetowej sformułowali wniosek do Zarządu Powiatu, o powołanie takiego zespołu, którego zadaniem będzie fachowe opracowanie wniosków do programu, a następnie kontrola nad ich wdrażaniem.

Opracowane: MD BS

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...