Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Obóz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych na Hali Łabowskiej

5 lipca 2024 r.

Przez kilka dni strażacy z Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych szkolili się podczas obozu zorganizowanego na Hali Łabowskiej. Patronat nad tym projektem objął starosta nowosądecki Tadeusz Zaremba i Marta Słaby - wójt gminy Łabowa.

W spotkaniach wzięło udział prawie 90 uczestników z: MDP Łabowa, MDP Czaczów z OSP Czaczów, MDP Podrzecze z OSP Podrzecze, MDP Głębokie z OSP KSRG Głębokie, MDP Berest z Ochotnicza Straż Pożarna w Bereście, MDP Smolec z OSP Smolec, MDP Rytro z Ochotnicza Straż Pożarna Rytro, MDP Szczawnik z Osp Szczawnik.

Podczas uroczystego apelu w ostatnim dni obozu, członkowie Zarządu Powiatu Nowosądeckiego: Franciszek Kantor i Michał Nowak, podziękowali młodzieży za to, że tak chętnie wstępują do Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, szkolą się i uczą, jak dbać o nasze bezpieczeństwo.

- Jestem dumny, że mamy taką młodzież – mówił członek Zarządu Franciszek Kantor. – W imieniu starosty nowosądeckiego Tadeusza Zaremby gratuluję organizatorom obozu i wszystkim osobom zaangażowanym w prowadzenie szkoleń i zapewnienie atrakcyjnego pobytu dla strażaków.

Do podziękowań dołączył się także Michał Nowak – członek Zarządu PN.

Fot. Oliwia Baran

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...