Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Nagrody dla utalentowanych piłkarek i piłkarzy

1 lipca 2024 r.

Starosta nowosądecki Tadeusz Zaremba pogratulował dziś zwycięzcom Ogólnopolskich Zawodów Sportowych w Piłce Nożnej, rozegranych w połowie czerwca w Głuchołazach. - Jesteście przyszłością polskiej piłki i dumą szkół, które reprezentujecie – podkreślił starosta.

W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce wywalczyły zawodniczki z Samorządowego Centrum Edukacji Szkolnej Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Pułaskiego w Tyliczu, wśród chłopców na pierwszym miejscu uplasowali się reprezentanci Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Korzennej. Z obu tych drużyn pochodzą też najlepsi piłkarze zawodów – Hanna Stachoń i Michał Jasiński.

- Gratuluję utalentowanym piłkarzom, ale też nauczycielom, wychowawcom i trenerom, a także rodzicom – podkreślił starosta Tadeusz Zaremba. - Bez Waszej determinacji, zaangażowania i pracy nie byłoby tych sukcesów.

Starosta wraz z członkiem Zarządu Powiatu Nowosądeckiego Franciszkiem Kantorem wręczył przedstawicielom obu szkół nagrody w wysokości 1500 zł. Samym zawodnikom przekazał piłki oraz powiatowe gadżety.

W spotkaniu uczestniczyli także członek Zarządu Powiatu Paweł Łabuda i członkowie Komisji Sportu i Turystyki Rady Powiatu Nowosądeckiego. Obecne też były Agnieszka Wyrazik-Tyrpak – dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu, Iwona Sikorska – dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Marcinkowicach i koordynator ds. Sportu MOS Joanna Zajączkowska.

Fot. Paweł Szeliga

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...