Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Młodzi strażacy na torze przeszkód

31 stycznia 2016 r.

59 drużyn z powiatu nowosądeckiego, trzy ze Słowacji i jedna z Jordanowa wzięło udział w II Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Impreza zorganizowana przez Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Nowym Sączu odbyła się w hali sportowej w Brzeznej.

Pięcioosobowe drużyny miały do pokonania tor przeszkód. Liczył się czas, w jakim wywiązały się z tego zadania. W klasyfikacji drużynowej dziewcząt pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja Podola Górowej. Dwa kolejne przypadły w udziale drużynom z Zagorzyna i Obidzy. Wśród drużyn chłopców najlepszy wynik uzyskała MDP z Jordanowa. Za nią uplasowały się ekipy z Niskowej i Obidzy.

W kategorii indywidualnej dziewcząt pierwsze miejsce zdobyła Gabriela Ziółkowska z Podola Górowej. Dwa kolejne miejsca zajęły Bernadeta Prusak z Łososiny Dolnej oraz Aleksandra Ślaz z Obidzy. Wśród chłopców najlepszy był Krzysztof Proszek z Jordanowa. Za nim uplasowali się Dawid Kołodziej z Jazowska i Karol Wojtas z Niskowej.

Dla zwycięzców klasyfikacji drużynowej przygotowane były puchary, a indywidualnej medale oraz pluszaki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu. Nagrody wręczyli st. bryg. Paweł Motyka, zastępca komendanta miejskiego PSP w Nowym Sączu, dh Antoni Bienias, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Nowym Sączu oraz Ryszard Wąsowicz, dyrektor Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu.

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...