Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Mamy 18 młodych ratowników wodnych

22 lipca 2022 r.

Szeregi ratowników wodnych powiększyły się o 18 młodych osób, które właśnie zdały egzamin końcowy kursu na Młodszego ratownika. Wczoraj po południu spotkał się z nimi starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

- Gratuluję wszystkim, którzy ukończyli kurs prowadzony przez specjalistów z sądeckiego WOPR – mówił starosta Marek Kwiatkowski. – Trzeba wielkiej wytrwałości i pasji, aby codziennie od wczesnych godzin porannych odbywać treningi na jeziorze, pływać i uczyć się zasad ratowania ludzi. Cieszę się, że na Sądecczyźnie są młode osoby, które chcą pomagać innym. Cieszę się również, że mamy tak świetnych instruktorów z WOPR. Wszystkich, którzy chcieliby zostać ratownikami wodnymi, zachęcam do zrobienia kursu właśnie tutaj. WOPRowcy są profesjonalistami i świetnie przygotowują do zawodu ratownika. Zdobywa się tutaj nie tylko uprawnienia, ale przede wszystkim umiejętności.

Młodym ratownikom gratulował również prezes Sądeckiego WOPR Dariusz Gerhardt.

Fot. WOPR

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...