Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Majowa akcja promocyjna #KrynicaDlaMedyka

W maju Krynica-Zdrój włączyła się do akcji "Turystyka dla medyka". Ponad 120 bilbordów z hasłem #KrynicaDlaMedyka pojawiło się na ulicach Warszawy, Krakowa, Rzeszowa, Katowic oraz Gliwic.

"Turystyka dla medyka" to akcja, w której inicjatorzy podkreślają podziw i solidarność z pracownikami służby zdrowia, walczącymi o bezpieczeństwo i zdrowie Polaków. To akcja, której celem jest nagrodzenie poświęcenia pracowników medycznych poprzez zaproponowanie im bezpłatnego wypoczynku w wybranych obiektach na terenie miast biorących udział w akcji. Odbiorcami bezpłatnych pobytów będą medycy – od ratownika, przez pielęgniarkę po lekarzy pracujący w tzw. szpitalach jednoimiennych.

Co ważne? Branża turystyczna doceniając trudną pracę medyków proponuje im wypoczynek w swoich obiektach. Do miast biorących udział w akcji dołączyła również nasza Krynica-Zdrój i zaprasza w swe gościnne progi.

Dlatego Krynicka Organizacja Turystyczna zachęca wszystkie lokalne atrakcje turystyczne do przekazywania bezpłatnych wejściówek na swoje atrakcje dla beneficjentów tej akcji.

Ponadto Krynica-Zdrój chce być kojarzona już nie tylko z ośrodkami narciarskimi ale również z doskonałymi warunkami do uprawiania turystyki rowerowej. Stąd oprócz akcji #KrynicaDlaMedyka, Miasto promuje fantastyczne trasy rowerowe na 127 bilbordach ulicznych w kilku dużych miastach Polski.