Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Kto zostanie Zasłużonym dla Ziemi Sądeckiej?

29 kwietnia 2021 r.

Do 14 maja 2021 r. można składać wnioski o przyznanie odznaki honorowej „Zasłużony dla Ziemi Sądeckiej”.

- Odznaka może być nadana za „wybitne osiągnięcia w działalności społecznej, kulturalnej, gospodarczej lub sportowej mające szczególne znaczenie dla rozwoju i promocji Powiatu Nowosądeckiego” – mówi Roman Potoniec, przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego. -  Odznakę nadaje Rada Powiatu Nowosądeckiego osobom fizycznym w formie uchwały. Z wnioskiem o nadanie odznaki może wystąpić: Zarząd Powiatu Nowosądeckiego, Kapituła, Komisje Rady Powiatu Nowosądeckiego, fundacje i stowarzyszenia kulturalne, społeczne i gospodarcze działające na terenie Powiatu Nowosądeckiego oraz organy samorządu terytorialnego.

Wnioski należy składać do Rady Powiatu Nowosądeckiego w terminie do 14 maja 2021 r. tylko na  załączonych drukach dostarczonych drogą elektroniczną lub pocztą.

Wnioski można pobrać: http://www.nowosadecki.pl/pl/wybitni-sadeczanie-ii

Wnioski z ubiegłego roku (nie rozpatrzone z powodu trwającej od ponad roku pandemii koronawirusa) oraz wszystkie tegoroczne wnioski, zostaną zaopiniowane przez Kapitułę na posiedzeniu zaplanowanym w maju.

Uroczyste wręczenie odznak honorowych „Zasłużonym dla Ziemi Sądeckiej” - edycja 2020 i 2021 - odbędzie się podczas sesji Rady Powiatu Nowosądeckiego zwołanej w III kwartale br. (z zachowaniem wszystkich niezbędnych zasad bezpieczeństwa sanitarnego).

Bliższych informacji w sprawie składania wniosków udziela Biuro Rady i Zarządu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu – pok. 203, tel. 18 41 41 703 lub 18 41 41 706.

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...