Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Kto zostanie Zasłużonym dla Ziemi Sądeckiej?

14 maja 2020 r.

Do 5 czerwca 2020 r. można składać wnioski o przyznanie odznaki honorowej „Zasłużony dla Ziemi Sądeckiej”.

Odznaka może być nadana za „wybitne osiągnięcia w działalności społecznej, kulturalnej, gospodarczej lub sportowej mające szczególne znaczenie dla rozwoju i promocji Powiatu Nowosądeckiego”. Odznakę nadaje Rada Powiatu Nowosądeckiego osobom fizycznym w formie uchwały. Z wnioskiem o nadanie odznaki może wystąpić: Zarząd Powiatu Nowosądeckiego, Kapituła, Komisje Rady Powiatu Nowosądeckiego, fundacje i stowarzyszenia kulturalne, społeczne i gospodarcze – działające na terenie Powiatu Nowosądeckiego oraz organy samorządu terytorialnego.

Wnioski należy składać do Rady Powiatu Nowosądeckiego w terminie do 5 czerwca 2020 r. tylko na  załączonych drukach dostarczonych drogą elektroniczną, pocztą lub przez wrzucenie ich do urny znajdującej się w budynku przy ul. Jagiellońskiej 33.

Wnioski można pobrać: http://www.nowosadecki.pl/pl/wybitni-sadeczanie-ii

Jednocześnie  informujemy, że w związku z wprowadzonym na terenie naszego kraju stanem epidemii koronawirusa COVID-19, dążąc do zapewnienia niezbędnych zasad bezpieczeństwa sanitarnego, kolejny etap procedury związanej z nadawaniem odznaki honorowej „Zasłużony dla Ziemi Sądeckiej”, tj. zaopiniowanie wniosków przez Kapitułę oraz uroczyste wręczenie odznak honorowych odbędzie się na sesji Rady Powiatu Nowosądeckiego zwołanej w okresie nie zagrażającym bezpieczeństwu zdrowotnemu nas wszystkich.

Bliższych informacji w sprawie składania w/w wniosków udziela Biuro Rady i Zarządu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu – pok. 203, tel. 18 41-41-703 lub 18 41-41-706.

(olsz)

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...