Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Kombatanci w Korzennej

1 lutego 2008 r.

Wicestarosta nowosądecki Mieczysław Kiełbasa spotkał się z Zarządem Koła Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Korzennej...

Wicestarosta nowosądecki Mieczysław Kiełbasa spotkał się z Zarządem Koła Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Korzennej.

Zebranie odbywało się w Gminnym Ośrodku Kultury w Korzennej. Na zaproszenie Zarządu Koła przybyli na nie, Mieczysław Kiełbasa wicestarosta nowosądecki, Wiesław Kracoń przewodniczący Rady Gminy Korzenna, Władysław Okarmus przewodniczący Okręgowej Rady Kombatantów i Osób Represjonowanych oraz przedstawiciele Stowarzyszenia "Pogórzanie".

- Wasze przeżycia i postawy winny być przykładem dla młodego pokolenia Polaków, należy dołożyć wszelkich starań, aby mogli jak najdokładniej poznać ten tragiczny fragment naszej historii - mówił starosta Kiełbasa.

Władysław Okarmus zwracając się do zebranych, zadeklarował wszelką pomoc w rozwiązywaniu problemów koła. Prezes Eugeniusz Sułowicz odczytał sprawozdanie z działalności za 2007 rok, liczącej czterdziestu czterech członków organizacji. Później odbyły się wybory wiceprezesa - jednogłośnie funkcję tę powierzono Annie Baran.

Po koniec wszyscy przybyli podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia noworoczne.

Goście spotkania

Członkinie organizacji

Podczas dyskusji

Podczas dyskusji

Do przybyłych zwrócił się
Wicestarosta Mieczysław Kiełbasa

Dyskutowano przy kawie
i domowym cieście

Opracowanie: RU BS

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...