Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Kapituła wyłoniła zwycięzców

1 lutego 2008 r.

W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu odbyło się posiedzenie Kapituły Plebiscytu „Sądeczanin Roku 2007"...

W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu odbyło się posiedzenie Kapituły Plebiscytu „Sądeczanin Roku 2007". Jak co roku w kapitule plebiscytu zasiedli: przedstawiciel Sądeckiej Fundacji Wsi i Rolnictwa Władysław Matczuk, Mieczysław Kiełbasa Wicestarosta Nowosądecki, Jerzy Leśniak sekretarz Klubu Przyjaciół Ziemi Sądeckiej, prezes Stowarzyszenia Miłośników Zespołu Regionalnego Sądeczoki Barbara Sławecka, przedstawicielka Sądu Okręgowego Krystyna Uczkiewicz oraz Agnieszka Michalik z Radia Galicja i Maria Olszowska z Gazety Krakowskiej.

Członkowie kapituły
podczas obrad

Członkowie kapituły
podczas obrad

O wyróżnieniu zadecydowała liczba głosów nadesłanych przez czytelników Gazety Krakowskiej, w której drukowane były kuponu konkursowe. Wśród dziesięciu nominowanych do tytułu, wskazanych przez stowarzyszenia i organizacje kulturalne, społeczne branżowe i samorządy lokalne, znaleźli się m. in. Sylwia Borek, Barbara Cieniawa, Janina Molek, Andrzej Citak, Piotr Droździk, Józef Fiut, Michała Gniewek, Roman Kluska, Jacek Obrzut oraz Władysław Szlęk.

Złożenie podpisów pod
protokołem końcowym

Złożenie podpisów pod
protokołem końcowym

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystego koncertu, który odbędzie się w najbliższą sobotę w MCK Sokół w Nowym Sączu.

Opracowanie:MP BS

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...