Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Jest nowy dyrektor Wydziału Edukacji!

27 czerwca 2024 r.

Agnieszka Wyrazik-Tyrpak będzie od 1 lipca 2024 r. dyrektorem Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu. Nominację wręczył jej starosta nowosądecki Tadeusz Zaremba wraz z wicestarostą Antonim Koszykiem i członkami Zarządu: Franciszkiem Kantorem, Pawłem Łabudą i Michałem Nowakiem.

Agnieszka Wyrazik-Tyrpak zastąpiła na tym stanowisku Bożenę Mynarek, która od 1 lipca będzie pracownikiem Powiatowego Centrum Usług Wspólnych w Nawojowej.

Agnieszka Wyrazik-Tyrpak od 2016 roku była zatrudniona w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu, ostatnio na stanowisku głównego specjalisty, wcześniej  m.in. w Zespole Ekonomicznej Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Starym Sączu na stanowisku księgowej. Jest absolwentką Politechniki Krakowskiej w zakresie Inżynierii Środowiska, ponadto ukończyła studia podyplomowe w zakresie Rachunkowości oraz studia podyplomowe z zakresu  Zarządzania instytucją oświatową.

Fot. Maria Olszowska

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...