Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Gratulacje dla nowego marszałka!

5 lipca 2024 r.

Starosta nowosądecki Tadeusz Zaremba i przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego gratulują Panu Łukaszowi Smółce wyboru na Marszałka Województwa Małopolskiego! Gratulują również wicemarszałkom i członkom Zarządu!

„W imieniu Zarządu i Rady Powiatu Nowosądeckiego serdecznie gratulujemy Panu wyboru na urząd Marszałka Województwa Małopolskiego. Z dumą i radością przyjęliśmy tę wiadomość - to wyraz zaufania i szacunku radnych Sejmiku Województwa Małopolskiego, ale też zobowiązanie do wzięcia odpowiedzialności za sprawy wspólnoty samorządowej.

Jesteśmy przekonani, że na ten wybór wpłynęły wysokie oceny Pana kompetencji, doświadczenia samorządowego, a także zaangażowania w służbę na rzecz rozwoju Małopolski.

Gratulując objęcia tak ważnej funkcji, życzymy zdrowia, zapału do realizacji ambitnych planów i projektów, które wpłyną na rozwój naszego regionu. Deklarujemy wolę współdziałania władz Powiatu Nowosądeckiego w realizacji strategicznych celów społeczno-gospodarczych oraz wyzwań, jakie stoją przed samorządami w najbliższych latach”.

 

Fot. https://www.malopolska.pl/.../lista.../lukasz-smolka

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...