Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

GDAŃSKIE TARGI TURYSTYCZNE GTT 2009

15 maja 2009 r.

Końcem kwietnia w Gdańsku odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne GTT 2009. Było to jedno z największych i najważniejszych spotkań branży turystycznej u progu nachodzonego sezonu turystycznego. ..

Końcem kwietnia w Gdańsku odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne GTT 2009. Było to jedno z największych i najważniejszych spotkań branży turystycznej u progu nachodzonego sezonu turystycznego.

Na stoisku Powiatu Nowosądeckiego zaprezentowano kompleksową ofertę turystyczną dla różnych form wypoczynku. Największym zainteresowaniem cieszyły się wydane przez starostwo wielojęzyczne foldery promujące region i atrakcje, a także mapy turystyczne oraz publikacje związane z Międzykulturowym Szlakiem Turystycznym Pogranicza Polsko-Słowackiego. Odwiedzający pytali o oferty hoteli z zapleczem SPA, gospodarstwa agroturystyczne, szlaki piesze oraz rowerowe. Mogli wybierać pośród bogatej oferty wydawnictw, folderów, map, pocztówek, kalendarzy oraz gadżetów promocyjnych.

Wraz z powiatem ofertę przedstawili przedstawiciele sądeckiej branży turystycznej - Hotel Prezydent z Krynicy-Zdroju, Ski Hotel z Suchej Doliny oraz Muzeum Okręgowe z Nowego Sącza. Zaprezentowali obszerną propozycję zarówno dla gości indywidualnych, jak i dla grup.

Dodatkową atrakcją stoiska była możliwość degustacji naturalnych wód mineralnych z Uzdrowiska Krynica-Żegiestów: Kryniczanka, Słotwinka oraz Zuber. Krynickie wody mineralne wyróżnia nie tylko wyśmienity smak, ale także są źródłem niezbędnych pierwiastków dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Targi gościły ponad 500 wystawców z Polski i zagranicy. Wystawiały narodowe i regionalne organizacje promocji turystycznej, touroperatorzy, biura podróży, agencje turystyczne oraz przewoźnicy. Swoje oferty przedstawiały również hotele, pensjonaty oraz właściciele gospodarstw agroturystycznych.

Opracowanie: EM BS

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...