Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Dyrektor Maria Żuchowicz przechodzi na emeryturę

21 lutego 2024 r.

Po 46 latach pracy przechodzi na emeryturę Maria Żuchowicz – dyrektor Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Muszynie. W samym Ośrodku pracowała 18 lat tworząc go od podstaw. Dzisiaj podziękował jej starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski wraz z Zarządem Powiatu i przewodniczącym RPN Romanem Potońcem.

- Pani Mario, serdecznie dziękuję za lata pracy i wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych. Serce, który wkładała Pani w realizację codziennych zadań, kierowanie jednostką i otaczanie opieką osób z różnymi niepełnosprawnościami zasługują na uznanie i wielki szacunek – mówił starosta Marek Kwiatkowski. – To nie była łatwa praca, ale Pani zaangażowanie i otwartość na drugiego człowieka sprawiły, że Ośrodek działał na najwyższym poziomie, a osoby z niepełnosprawnościami chętnie spędzały w nim czas.

Starosta życzył, aby emerytura była dla Pani Marii czasem odpoczynku, ale też czasem spełniania marzeń, zamierzeń i pomysłów, na które dotąd brakowało czasu.

- W samym Ośrodku pracowałam 18 lat i praktycznie tworzyłam go od podstaw – mówił dyrektor Maria Żuchowicz. – Oczywiście nie udałoby się to bez moich współpracowników, którym bardzo dziękuję za każdy dzień pracy. Zostawiam Ośrodek w bardzo dobrej kondycji. Mam nadzieję, że nadal będzie się cieszył takim powodzeniem wśród uczestników, którzy z radością przychodzą tam każdego dnia. Bardzo dziękuję!

Fot. Maria Olszowska

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...