Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Druhowie z Olszany z promesą

2 lipca 2019 r.

Druhowie z OSP Olszana, którzy obchodzili jubileusz 30-lecia, otrzymali od władz Powiatu Nowosądeckiego promesę w wysokości 4 tysięcy złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na dofinansowanie zakupu aparatu powietrznego z maską i butlą stalową oraz sygnalizatorem temperatury i bezruchu. 

Promesę wręczał strażakom przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec. Złożył też strażakom i mieszkańcom wsi gratulacje i podziękowania w imieniu starosty nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego.

- Życzę wam tylu samo powrotów do domu co wyjazdów do akcji i aby święty Florian czuwał nad wami - mówił przewodniczący Roman Potoniec.

Wraz z radnymi powiatowymi Joanną Kubacką-Szewczyk oraz Krzysztofem Bodzionym przewodniczący Roman Potoniec wręczył gwarancję finansową w wysokości 4 tys. złotych na ręce Józefa Malinowskiego - prezesa zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Olszanie. W uroczystości wziął też udział Ryszard Wąsowicz – kierownik Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu.

Oprac. (olsz)

Fot. Joanna Mrozek

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...