Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Droga powiatowa w Kamionce Wielkiej zostanie wyremontowana

13 marca 2023 r.

Dzisiaj w sądeckiej delegaturze Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski, wicestarosta Antoni Koszyk i skarbnik Powiatu Małgorzata Bochenek podpisali z wicewojewodą Mateuszem Małodzińskim umowę na dofinansowanie remontu drogi powiatowej w Kamionce Wielkiej.

Został rozstrzygnięty nabór wniosków (edycja 5) do Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, w ramach którego został zakwalifikowany do dofinansowania zgłoszony przez Powiat Nowosądecki remont drogi powiatowej w Kamionce Wielkiej. Wartość zadania: 5 256 901,65 zł, dofinansowanie: 2 628 450,00 zł (50%). Okres realizacji: 2023 rok.

- W trakcie prac zostaną wymienione i wzmocnione wszystkie warstwy konstrukcyjne nawierzchni wraz z poboczami na odcinku 2,57 kilometra, wybudowane trzy doświetlone przejścia dla pieszych z oznakowaniem aktywnym, zamontowany radarowy wyświetlacz prędkości.

Fot. Maria Olszowska

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...