Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Derby Artystyczne 2016 – zgłoś się już teraz!

28 stycznia 2016 r.

Do 14 lutego 2016 r. przyjmowane są prace artystów, którzy chcą zaprezentować swoją twórczość w Derbach Artystycznych 2016 – Śląsk&Małopolska i województwa ościenne. W imprezie mogą wziąć udział malarze, graficy, plastycy z województwa śląskiego, małopolskiego i województw ościennych.

Derby są organizowane po raz trzeci. Ubiegłoroczna edycja imprezy przyciągnęła wielu artystów i tysiące gości.

- Trzecia edycja Programu realizowana w 2016 roku, podobnie jak w roku 2015, oprócz udziału artystów z województwa śląskiego i małopolskiego, przewiduje udział przedstawicieli środowisk artystycznych z województw sąsiadujących – informują organizatorzy. - Do wystaw w Programie każdy autor może zgłosić dwie prace, po jednej z każdego tematu, tj. „Świat Kobiety” i „Kolory regionu”. Wysyłając kartę zgłoszenia, można zgłosić propozycję do 8 prac w obu tematach wystaw, do wyboru przez Komisję Artystyczną, proponującą prace do wystaw. Dwie główne międzyregionalne wystawy odbędą się w Małopolsce i na Śląsku. Ponadto odbędzie się wystawa przedpremierowa związana z inauguracją Programu i wzorem lat poprzednich planowane są wystawy towarzyszące.

Termin zgłoszeń do Derbów' 2016 w tym zgłoszenie propozycji prac do wystaw mija 14 lutego 2016 roku.

Program Derby Artystyczne' 2016 zainaugurowany będzie pod koniec czerwca lub w pierwszy weekend lipca imprezą i wystawą przedpremierową. Główne wystawy i wystawy towarzyszące, realizowane będą w okresie od końca sierpnia do 30 listopada 2016 roku. W 2016 roku po raz pierwszy przyznana będzie Nagroda Specjalna w wysokości 3.000 złotych dla najciekawszej pracy, jaka pojawi się na wystawie w tym roku.

Szczegółowe informacje o zasadach zgłoszenia do Programu Derby Artystyczne' 2016 oraz druki niezbędne do dokonania zgłoszenia, dostępne są na oficjalnej stronie pod adresem:www.art-plus.info/derby;http://www.derby.art-plus.info/

Kontakt z organizatorem: Centrum „Art-Plus” w Krakowie; e-mail:biuro.art-plus@o2.pl; e-mail do zgłoszeń:derby.art-plus@o2.pl, tel. +48 737 574 571; +48 797 212 612. Adres do korespondencji: Centrum „Art-Plus”, UP Kraków 30; 31-955 Kraków, os. Urocze 5; skr. poczt. 4.

(olsz)

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...