Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Dom Wczasów Dziecięcych: boisko prawie gotowe

8 czerwca 2020 r.

Powoli dobiegają końca prace związane z budową boiska przy Domu Wczasów Dziecięcych w Piwnicznej Zdroju – to jednostka Powiatu Nowosądeckiego.

- Rocznie w DWD przebywa kilka tysięcy dzieci i młodzieży, a szczególną popularnością cieszy się okres ferii i wakacji – mówi starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. - . Właśnie z myślą o przybywających tutaj z całej Polski młodych ludziach, podjęliśmy decyzję o modernizacji starego i zniszczonego boiska. Obiekt ma powierzchnię 368 metrów kwadratowych.

Wartość robót to ponad 280 tysięcy złotych.

- Obiekt będzie miał bezpieczną nawierzchnię, zostanie ogrodzony, a kibice będą mogli oglądać rozgrywki korzystając z nowych ławek – dodaje Urszula Janusz, dyrektor Zespołu Szkół i Placówek w Piwnicznej Zdroju, w skład którego wchodzi Dom Wczasów Dziecięcych.

Inwestycja została zrealizowana przy wsparciu finansowym  Województwa Małopolskiego w ramach projektu „Małopolska Infrastruktura Rekreacyjno-Sportowa - MIRS".

Fot. Maria Olszowska

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...