PONIEDZIAŁEK
09.00 – Spotkanie, gabinet 212, udział: Zarząd
09.30 - Posiedzenie Zarządu, sala konferencyjna, udział: Zarząd
11.30 – Przyjęcie strony, gabinet starosty, udział: starosta Marek Pławiak
12.30 - Przyjęcie strony, gabinet starosty, udział: starosta Marek Pławiak
14.30 - Przyjęcie strony, gabinet starosty, udział: starosta Marek Pławiak
WTOREK
09.30 - Podpisanie umów, Kraków, ul. Wielicka, udział: starosta Marek Pławiak, wicestarosta Antoni Koszyk
11.00 - Spotkanie, gabinet wicewojewody Józefa Gawrona, Kraków, udział: starosta Marek Pławiak
ŚRODA
08.30 – Przyjęcie strony, gabinet 212, udział: wicestarosta Antoni Koszyk
11.00 - Posiedzenie Zespołu Edukacji, MEN, Warszawa
CZWARTEK
08.30 - Przyjęcie strony, gabinet 212, udział: wicestarosta Antoni Koszyk
10.00 - Spotkanie z Konsulem USA Walterem Braunohlerem, sala konferencyjna, udział: starosta Marek Pławiak
11.00 - Konkurs na stanowisko urzędnicze, pokój radnych, udział: wicestarosta Antoni Koszyk
12.00 - Przyjęcie strony, gabinet 212, udział: wicestarosta Antoni Koszyk
PIĄTEK
08.30 - Przyjęcie strony, gabinet 212, udział: wicestarosta Antoni Koszyk
09.30 - Narada Dyrektorów Szkół i Placówek Oświatowych, Nowy Sącz, WSB-NLU, aula budynek C, ul. Zielona 27, udział: starosta Marek Pławiak
10.00 - Przyjęcie strony, gabinet 212, udział: wicestarosta Antoni Koszyk
10.00 - Posiedzenie Rady Społecznej Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu, siedziba Dyrekcji Szpitala w Nowym Sączu przy ul. Młyńskiej 10
11.00 - Przyjęcie strony, gabinet 212, udział: wicestarosta Antoni Koszyk
13.00 - Przyjęcie strony, gabinet starosty, udział: starosta Marek Pławiak
14.00 - Przyjęcie strony, gabinet starosty, udział: starosta Marek Pławiak
18.00 - Uroczyste zakończenie Ogólnopolskich Zawodów w Strzelectwie Laserowym Niewidomych i Słabowidzących, Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej
SOBOTA
09.00 - Obchody 700-lecia wsi Czarny Potok
11.00 - Puchar Doliny Popradu, Tylicz Master-Ski
11.00 - Dożynki w Bereście, boisko sportowe Berest
14.00 - 19 Dożynki Powiatu Tarnowskiego
15.00 - IV Powiatowy Turniej Piłki Nożnej ORLIK 2017 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Powiatu Nowosądeckiego w Jazowsku i Łącku
16.00 - Dożynki Gminne i Fasolowe Żniwa, Rożnów, udział: starosta Marek Pławiak
19.00 - Uroczyste obchody święta rolników w Gminie Korzenna - Dożynki Gminne 2017, plac przy Dworze w Korzennej
NIEDZIELA
11.00 - Obchody 700-lecia wsi Czarny Potok
11.00 - Dożynki Gminne - Gródek 2017, udział: wicestarosta Antoni Koszyk
11.00 - Dożynki Wiejskie, Remiza OSP Biała Wyżna, udział: wicestarosta Antoni Koszyk
11.00 - Odpust Pasierbiec 2017
12.00 - Dożynki Województwa Małopolskiego, Bobowa, udział: starosta Marek Pławiak
14.00 - Uroczyste obchody święta rolników w Gminie Korzenna - Dożynki Gminne 2017, plac przy Dworze w Korzennej, udział: starosta Marek Pławiak, członek Zarządu Franciszek Kantor
14.00 - 19 Dożynki Powiatu Tarnowskiego
15.00 - Powiatowo-Gminno-Parafialne Dożynki 2017 Sułoszowa
16.00 - X nadzwyczajny koncert na 100 mandolin, Kościół Parafialny w Piwnicznej-Zdroju