Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Powiat ma panią sekretarz!

21 stycznia 2019 r.

Od dzisiaj sekretarzem Powiatu Nowosądeckiego jest Monika Dziedzina. Przez 6 ostatnich lat była dyrektorem Biura Rady i Zarządu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

Monika Dziedzina została powołana na stanowisko sekretarza przez starostę Marka Kwiatkowskiego. Ma 40 lat, jest absolwentką Administracji na Wydziale Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Nowa pani sekretarz pracuje w Starostwie od 18 lat. Swoją karierę w samorządzie zaczynała w Biurze Prawnym, później pracowała w Wydziale Organizacyjno-Prawnym, Kancelarii Powiatu (była kierownikiem Referatu Biuro Rady i Zarządu), a od 2012 roku piastowała funkcję dyrektora Biura Rady i Zarządu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

Starosta Marek Kwiatkowski nie chciał zwiększać zatrudnienia i generować dodatkowych kosztów, wybrał więc na stanowisko sekretarza pracownika z długoletnim stażem, spełniającego wymogi formalne do piastowania funkcji sekretarza Powiatu.

(olsz)

Fot. Maria Olszowska

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...