Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Nowy samochód i wsparcie z powiatu

12 lipca 2018 r.

Wręczeniem Złotych i Srebrnych Jabłek Sądeckich oraz promesy o wartości 4 tys. zł zakończyły się uroczyste obchody Dnia Strażaka w OSP w Ptaszkowej. W imieniu starosty nowosądeckiego Marka Pławiaka wręczył je powiatowy radny Antoni Poręba.

Złote Jabłko Sądeckie otrzymał Marian Kruczek – radny gminy Grybów i sołtys wsi Ptaszkowa. Srebrnymi Jabłkami Sądeckimi uhonorowano druhów Dominika Janusza i Franciszka Rolę z OSP w Ptaszkowej. Promesa od władz powiatu przeznaczona zostanie na dofinansowanie defibrylatora Lifepack CR Plus.

Obchody strażackiego święta były też okazją do przekazania jednostce samochodu ratowniczo-gaśniczego DAF. Pojazd poświęcił ks. kanonik Józef Kmak – proboszcz parafii imienia Maryi Panny w Ptaszkowej. W uroczystości wzięli udział m.in. radny powiatowy Antoni Poręba, kierownik Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego Ryszard Wąsowicz, wójt gminy Grybów Piotr Krok, komendant miejski PSP w Nowym Sączu st. bryg. Waldemar Kuźma oraz jego zastępca st.bryg. Paweł Motyka.

(szel)

Fot. Archiwum OSP

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...