Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Grybowianie pokonali policjantów

2 marca 2019 r.

 

Jedenaście drużyn rozegrało dziś IV Noworoczny Turniej Samorządowy w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn. Impreza pod patronatem starosty nowosądeckiego odbyła się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Piwnicznej-Zdroju. Organizatorem wydarzenia była Komisja Turystyki i Sportu Rady Powiatu Nowosądeckiego, którą kieruje radny Stanisław Sułkowski.

Turniej wpisał się już do kalendarza imprez sportowych powiatu i z roku na rok przybywa drużyn, chcących wziąć w nim udział. W tym roku były to zespoły reprezentujące Grybów, Kamionkę Wielką, Korzenną, Łącko, Muszynę, Piwniczną-Zdrój i Rytro. Drużyny wystawiły także Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu, Komenda Miejska PSP i Straż Graniczna.

Pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja Grybowa, która w finale pokonała policjantów. Trzecie miejsce zdobyli pogranicznicy, a czwarte przypadło w udziale zawodnikom z Rytra.

Piłkarzom kibicowali starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski, który aktywnie włączył się w grę, członek Zarządu Powiatu Marian Dobosz, przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec (zagrał w drużynie Łącka), powiatowi radni Wiktor Durlak (bramkarz reprezentacji Grybowa), Franciszek Kantor, Stanisław Sułkowski i Tadeusz Zaremba.

(szel)

Fot. Paweł Szeliga

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...