Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Ciepło, deszczowo i wietrznie

4 lutego 2019 r.

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie przewiduje dziś do godz. 21 wzrost temperatury powietrza, powodujący odwilż i topnienie pokrywy śnieżnej. Maksymalna temperatura utrzymywać się będzie na poziomie od 5 do 9 stopni Celsjusza.

Jednocześnie prognozowane są opady deszczu, które przyspieszą topnienie śniegu. Towarzyszyć im będzie wiatr o średniej prędkości od 25 do 35 kilometrów na godzinę. W górach prędkość wiatru sięgnie 100 kilometrów.

Prawdopodobieństwo wystąpienia prognozowanych zjawisk wynosi 80 procent, a stopień zagrożenia określono na pierwszy w skali trzystopniowej.

O wszelkich zdarzeniach mających istotne znaczenie dla bezpieczeństwa ludności i podjętych działaniach proszę informować na bieżąco Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego (tel. 018 414-16-21), lub po godzinie 15.30 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Nowym Sączu (018 448-69-10, 018 448-69-11).

(szel)

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...