Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

3:1 w setach dla starosty!

3 marca 2018 r.

Dzisiaj w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ks. Józefa Tischnera w Starym Sączu odbył się II Memoriał im. Bogdana Zajdla w Tenisie Stołowym Mężczyzn. Mecz otwarcia, podobnie jak w ubiegłym roku, rozegrał starosta nowosądecki Marek Pławiak i burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek. I podobnie jak w ubiegłym roku – wygrał starosta.

Po zaciętej walce starosta Marek Pławiak pokonał burmistrza Jacka Lelka, zwyciężając 3:1 w setach.

- Bardzo się cieszę z tego zwycięstwa, ale najważniejsza była wspólna gra fair play – mówił z uśmiechem starosta Marek Pławiak. – Rozegraliśmy z burmistrzem mecz otwarcia i zachęciliśmy do gry pozostałych zawodników. A tych z roku na rok przybywa. Cieszę się, że młodzi i starsi podejmują sportowe wyzwania.

Memoriał ma przypomnieć sylwetkę śp. Bogdana Zajdla, który zginął w wypadku samochodowym w 2015 r. Był nauczycielem w Zespole Szkół Zawodowych w Starym Sączu i Prywatnym Gimnazjum w Starym Sączu, kierował też Internatem.

II Memoriał zorganizował Marian Kuczaj – działacz sportowy, były radny powiatowy. Wzięli w nim udział m.in.: starosta Marek Pławiak i burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek. Nie zabrało radnego wojewódzkiego Stanisława Pasonia, który ufundował dwa tablety dla zwycięzców, przewodniczącej Rady MiG Starego Sącza Ewy Zielińskiej, radnego powiatowego Stanisława Dąbrowskiego, dyrektora ZSP w Starym Sączu Grzegorza Skalskiego, dyrektora LO – Krzysztofa Szewczyka, działaczy sportowych i przyjaciół śp. Bogdana Zajdla.

(olsz)

Fot. Maria Olszowska

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...