Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Zwycięzcy konkursu Moje #Sądeckie wakacje z nagrodami

17 września 2020 r.

Dzisiaj nagrodziliśmy autorów najlepszych prac biorących udział w konkursie „Moje #SądeckieWakacje”. Trzy aparaty fotograficzne wędrują do: Natalii Orlow, Nikoli Potoniec i Emilii Chwast.

„Moje #Sądeckie wakacje” to konkurs mający na celu promocję walorów turystycznych Powiatu Nowosądeckiego. Był okazją do pokazania wrażliwości na piękno Ziemi Sądeckiej, ale także odkrywania na nowo często zapomnianych zakątków.

Promocja Sądecczyzny

- Taka promocja Sądecczyzny ma wpływ na popularyzację turystyki w naszym regionie, a tym samym  na rozwój lokalnej gospodarki - mówi starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. - Jest to niezmiernie istotne szczególnie teraz, w czasie pandemii, gdy tak wiele mówi się o konieczności wsparcia rynku turystycznego. Jest to również zachęta dla młodego pokolenia do poznania okolic, z których się pochodzi, odwiedzenia miejsc, o których wiemy tylko z opowieści. Sądecczyzna może się pochwalić naprawdę wieloma atrakcjami. Zachęcam do ich poznania. Dziękuję też wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i piękne prace.

Komisja w składzie: Justyna Tokarczyk - dyrektor Biura Promocji i Wspierania Organizacji Pozarządowych Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu, Edyta Majocha - kierownik marketingu i promocji Radio RDN Nowy Sącz, Iwona Potoniec - kierownik marketingu Polska Press, Gazeta Krakowska oraz Maria Olszowska i Edyta Wyszomirska-Duda z Biura Promocji i Wspierania Organizacji Pozarządowych Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu zdecydowała o przyznaniu trzech głównych nagród - aparatów fotograficznych FUJIFILM INSTAX MINI 9, ufundowanych przez Powiat Nowosądecki. Otrzymały je: Natalia Orlow (17 lat), Nikola Potoniec (13 lat), Emilia Chwast (14 lat).

Wyróżnienia

Wyróżnienia i gadżety otrzymali: Oliwia Nowak (11 lat), Paulina Gancarczyk (13 lat), Maksymilian Świerczek (8 lat), Wiktoria Smoleń (14 lat), Oskar Twardy (9 lat), Klaudia Rostocka (13 lat). Komisja postanowiła wyróżnić prace: Liliany Twardy (6 lat), Haliny Sochaj (5 lat) i Marceliny Sochaj (8 lat).

Dodatkową nagrodę przyznało Radio RDN Nowy Sącz. Powędrowała ona do Moniki Błaszczyk (16 lat).

Przypomnijmy: pierwszy etap konkursu polegał na polubieniu fanpage’a „SADECKIE zaprasza” na portalu społecznościowym Facebook i postu informującego o konkursie. Należało go też skomentować i udostępnić.

- Następnym krokiem było umieszczenie, w formie komentarza, zdjęcia pracy plastycznej dziecka - promującej atrakcje turystyczne Sądecczyzny (format A4, wykonana dowolną techniką, zgodnie z tematem Konkursu) wraz z opisem „Moje #SądeckieWakacje” – mówi Justyna Tokarczyk, dyrektor Biura Promocji i Wspierania Organizacji Pozarządowych Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu, która wraz z pracownikami przygotowała konkurs.

Spośród wszystkich prac zostało wybranych 10, które uzyskały największą ilość polubień (lajków). Komisja wyłoniła trzech laureatów, których prace zdobyły najwięcej polubień i to ich autorzy  otrzymali dzisiaj aparaty fotograficzne. Natomiast pozostali uczestnicy konkursu otrzymali gadżety promocyjne Powiatu Nowosądeckiego.

Fot. Maria Olszowska, Paweł Szeliga

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...